LajmeMaqedoni

Strumicë, një person rrahet nga dhjetëra të tjerë

Në faqen e Facebook-ut, Strumica Online është publikuar një video në të cilën shihet se si dhjetëra persona rrahin një person në Qendër të Strumicës. Ata fillimisht e ndjekin personin, pastaj nisin ta godasin me mjete të forta. Ende nuk ka informacione se kur saktë ka ndodhur rasti dhe cilat janë motivet e rastiti.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=215029330358263

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button