Showbiz

Tayna e “dridh” pak në këngën e re

Reperja Tayna ka lansuar sonte këngën e saj më të re “WTF”, një këngë që vjen në bashkëpunim me reperën me ngjyrë, Ivorian Doll

Kënga është lansuar sonte dhe është pjesë e projektit më të ri të Taynas.

Ajo vjen pa u bërë një muaj pasi Tayna lansoi këngën e saj në bashkëpunim me Flori Mumajesin, “Magdalena”.

Kënga më t’u lansuar ka marrë afër 200 000 klikime derisa klipi është i mbushur me skena të nxehta.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button