Slider

Të shtëna me armë zjarri në Shkup, plagoset një person

Një person është lënduar në një incident që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Shkup. Në SPB Shkup është denoncuar se në rrugën “Goce Stojçevski” në Çair, një person ka shtënë në drejtim të E.I (27) nga Shkupi dhe me plumb e ka plagosur në pjesën e këmbës.
Personit të plagosur i është ofruar ndihma mjekësore në Spitalin e Qytetit “Shën Naumi i Ohrit”.
Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit. /SHENJA/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button