Showbiz

Tea Trifonit i është mbyllur llogaria në Instagram dhe YouTube

Para se të bëhej publike lidhja me ish-konkurrentin e Përputhen, 21 vjeçarja numëronte 528 mijë ndjekës në Intagram. Me daljen e fotove me Beartin, ndjekësit u shtuan në 531 mijë.

Por sapo ajo sqaroi gjithçka, të zhgënjyer dhe me thirrjet e shumta, Tea humbi shumë prej tyre.

Gjithashtu, është mbyllur kanali i saj në TouTube. Tea hapi kanalin e saj në Youtube, ku publikoi një video 9 minutëshe duke sqaruar të vërtetën e saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button