Showbiz

“Ti i ke shtrirë flokët për të më ngjarë mua”, Ledjana befason në debat me Antonelën

Ledjna dhe Antonela kanë debatuar me njëra-tjetrën.

Javën e kaluar konkurrentët e “Përputhen” u njoftuan me ardhjen e Antonelës e cila menjëherë ka krijuar një trekëndësh dashurie Lediana-Mevlan-Antonela, shkruan lajmi.net.

Në puntatën e sotme deklarata e vajzës së re duke i kërkuar album muzikor Mevlanit, ndërsa ai i kishte kushtuar një këngë Ledianës, trazoi gjithë programin.

Përballë njëra-tjetrës ato kanë sqaruar debatin mes tyre.

Debati mes vajzave:

Ledjana: Ti erdhe dhe kërkove këngë album, kënga ishte bërë për mua.

Antonela: Ku e di do ia mbyllësh gojën?

Ledjana: Ti ke ardhur për mua, aq sa shtrin edhe flokët për të ngjarë si unë.

Antonela: Nuk jemi për muhabet flokësh por argument.

Ledjana: Ti ke ardhur për Ledjanën.

Antonela: Ti s’ke për ta marrë.

Ledjana: Qëllimi yt është shumë i qartë.

Antonela: Të kam marrë diçka tënden?

Ledjana: Jo.

Antonela: Kaq ia dhe përgjigjen vetes.

Ledjana: E di fati.

Antonela: Kam ardhur për të gjetur dashurinë.

Ledjana: Pse e le Italinë për të ardhur këtu?

Antonela: Ti e le Rrëshenin?

Ledjana: Unë një orë larg e kam, shkoj.

Antonela: Edhe unë një orë larg e kam Italinë me avion.

Ledjana: Unë erdha shumë e qetë. Ti më the se kisha ardhur për show, por jo.

Antonela: Unë jam njeri shumë i qetë.

Ledjana: Ti nuk kishe pse të vije të kërkoje album dhe kjo më bën të mendoj që ti ke ardhur për mua.

Ledjana: Nuk do lejoj që asnjë femër të na ndajë.

Antonela: Ai është single dhe kam të drejtë të dal me kë të dua.

Antonela: Ti më bullizove, më the që pse Mevlanin, se më pëlqen kaq.

Ledjana: Ti erdhe për mua e kërkove albumin.

Antonela: Nëse ti je për Mevlanin, lufto. Nëse je për dashurinë lufto.

https://www.instagram.com/p/CKuTmEWBkjs/embed/captioned/?cr=1&v=13&wp=540&rd=https%3A%2F%2Flajmi.net&rp=%2Fti-i-ke-shtrire-floket-per-te-me-ngjare-mua-ledjana-befason-ne-debat-me-antonelen%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A2733.814999999595%2C%22ls%22%3A1555.4849999998623%2C%22le%22%3A1645.9299999996801%7D

Mbetet të shihet se a do të vazhdojë ky debat mes vajzave apo do të qetësohen ato./Lajmi.net/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button