LajmeMaqedoni

Tragjedi në Tetovë, një viktimë dhe dy të lënduar

Dje në orët e pasdites në një kompani në Bogovinë të Tetovës gjatë shkarkimit të një sasie rreth 4 ton granit, ka ndëruar jetë një punëtor 35 vjecar nga Bogovina ndërsa janë lënduar edhe dy punëtorë tjerë, mëson portali Shqipmediajozyrtarisht.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe bashkë me prokurorin kanë bërë hetimet e kësaj tragjedie. Zyrtarisht pritet sot policia të del me komunikatë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button