Showbiz

Transformimi i pabesueshëm, dikur e tallnin për pamjen, sot është një prej modeleve më ‘përvëluese’

26-vjeçarja nga Zvicra, Celine Venito, për vite të tëra është bullizuar nga moshatarët pasi sipas tyre nuk kishhte një pamje të këndshme.

Por tashmë duket se ajo kohë ka mbetur pas dhe tashmë është kthyer në një modele “Instagrami”, e ka një ndikim tepër të madh. 26-vjeçarja ka krijuar një pamje krejtësisht të re, falë kjo dhe ndërhyrjeve mijëra dollarëshe që ka kryer.

Por shifra e shpenzuar duket se po i kthehet sërish, pasi Celine thotë se fiton shumë para nga fotot që hedh në rrjete sociale.

Në një intervistë për mediat vendase ajo thotë se më parë ndihej tepër keq kur të gjithë e tallnin, por shton se vendosi të tregohej e fortë për veten dhe familjen.

Kur talljet sa vinin e po shtoheshin, e reja vendosi t’i nënshtrohet tre operacioneve plastike, në pjesën e mollëzave, rregullimin e mjekrës dhe rritjen e gjoksit. Megjithëse ka shumë kërkesa, bukuroshja pranon se ka 8 vite “single”, pasi ende nuk e ka gjetur të duhurin.

Transformimi i pabesueshëm/ Dikur e tallnin për pamjen, sot
Transformimi i pabesueshëm/ Dikur e tallnin për pamjen, sot
Transformimi i pabesueshëm/ Dikur e tallnin për pamjen, sot

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button