Showbiz

Tuna shtatzënë për herë të dytë

Pas raportimeve për ndarje nga Patrisi, këngëtarja Tuna është zhvendosur në Amerikë, bashkë me djalin e saj Tianin.

Emisioni ‘SHOWTIME’ nga burime të afërta me këngëtaren ka marrë vesh se këngëtarja nga Shkupi është shtatzënë përsëri, shkruan Reporteri.net. Për detaje, ndiqeni storjen me video:

Nga i njwjti burim raportohet se Tuna shkoi në Amerikë pikërisht për t’u shkëputur nga përditshmëria dhe vëmendja në Kosovë dhe që ta bëj atje lindjen e fëmijës.

Gjinia nuk dihet akoma, megjithatë Tuna pritjen e ëmbël po e shijon në kontinentin tjetër, derisa në Kosovë vazhdon të përflitet e komentohet ndarja e saj nga Patris Berisha, që njëherit është edhe martesa e dytë e shkatërruar e këngëtares së njohur.

E pikërisht ndarjet e Tunës u trajtuan para një jave edhe në episodin e dytë të SHOWTIME me Miss Blerta Veselin:

https://www.televizioni.tv/embed/cwcK1wZKNaU5TfC

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button