Showbiz

U shpall zyrtarisht miliardere, Kim Kardashian vjen e ‘zjarrtë’ në bikini

Kim Kardashian West është zyrtarisht një miliardere.

Me markën kozmetike “KKW Beauty” dhe firmën popullore të të brendshmëve “Skims”, pasuria neto e Kardashian West rritet në një miliard dollarë, duke i dhënë asaj një vend në listën e miliarderëve të botës të hartuar nga Forbes, shkruan portali arbresh.info

Kim së fundi ka publikuar imazh tejet seksi e veshur në bikini me ngjyrë të gjelbër.

Sipërmarrësja shkrepi buzëqeshjen e saj në dy imazhe buzë plazhit, duke hedhur kokën prapa nga të qeshurat në të dytën.

Linjat e Kim ishin në pamje të parë ndërsa ajo u gjunjëzua në rërë në buzë të oqeanit Në sfond ku ajo shkrepi fotot kishte palma dhe një vendpushim.

Kim ka 69.6 milionë ndjekës në Twitter dhe 213 milionë ndjekës në Instagram. / arbresh.info/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button