BotaLajme

U tërhoq zvarrë për kilometra të tëra, vdekja e dhimbshme e 13 vjeçares

Një 13 vjeçare ka humbur jetën në mënyrë tragjike pasi u tërhoq nga një makinë për kilometra të tërë.

13-vjeçarja ishte ulur në sedijen e pasme të makinës kur një 34-vjeçar vodhi makinën ndërsa prindërit e vajzës kishin shkuar në një restorant për të marrë ushqim. Kur Brianna hapi derën për të shpëtuar ndërsa makina ishte në lëvizje, për fat të keq ajo u ngatërrua me rripin e sigurimit.

Sipas policisë, 34-vjeçari nuk ndaloi asnjë edhe një sekondë dhe vazhdoi rrugën për disa kilometra, duke tërhequr zvarrë 13 –vjeçaren e pafat. Situata u vu re nga një kalimtar i cili lajmëroi policinë ndërsa ai filloi të ndiqte makinën. Në një moment, 34-vjeçari vendosi të ndalojë makinën dhe u arrestua nga policia.

Fatkeqësisht, ishte tepër vonë për 13-vjeçaren e cila tashmë kishte humbur jetën./abcnews.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button