Showbiz

Vajza ia fut gishtin Loredanes aty ku nuk duhet

Loredana Zefi dhe Mozzik janë prindër të një vajze, Hanes, që po rritet dita ditës.

Publiku ia njeh shumë mirë prindërit, e gjithashtu e njeh mjaftë mirë edhe Hanen e vogël, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet, Loredana dhe Mozzik i kanë ndarë rrugët e tyre, ndërkaë Hana po jeton në Gjermani pranë të ëmës.

Në këtë foto ku shihet reperja bashkë me të bijen, Hana duket teksa ia fut gishtin në hundë të ëmës.

A bënë kështu?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button