Showbiz

Vajza seksi e Albëries i prish të dy duart

Anxhelina Hadërgjonaj është e bukur dhe ka linja të mrekullueshme trupore, që publiku ja njeh prej vitesh.

Pos që ka trup sirene, vajza e vogël e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, është edhe shumë e talentuar në muzikë.

Ajo, sapo është kthyer në muzikë, madje projekti i saj në gjuhën angleze u pëlqye shumë, sidomos aktrimi i saj perfekt, shkruan “Kosovarja”.

Por, si shumë nga këngëtaret tina, edhe Anxhelina po e tepron me përpunimin e fotove. Ja si i ka deformuar duart në fotografin e fundit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button