Showbiz

Veshja transparente ia zbulon gjoksin Bleonës

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti vazhdon të provokojë ndjeksit në rrjetet sociale.

Ajo shpesh publikon fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, duke rrëmbyer vëmendjen me paraqitjet e saj.

Një gjë të tillë, këngëtarja e ka bërë në fotografitë e fundit të publikuara në “Instagram”, ajo ka pozuar në një palë pantallona të zeza së bashku me një këmishë të zezë transparente te pjesa e gjoksit.

Javën e kaluar, ajo kishte bërë të ditur se kishte marrë vaksinën anti-covid të kompanisë “Moderna”, duke inkurajuar fansat e saj që të mos hezitojnë ta bëjnë një gjë të tillë.

“Poshtë në tokë / lart në kodra”, ka shkruar Bleona në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button