KosovëLajme

Vritet një i mitur dhe plagoset rëndë babai i tij

Para pak çastesh një ngjarje e rëndë ka tronditur fshatin Gradicë të Drenasit.

Në këtë fshat, si pasojë e të shtënave me armë zjarri është vrarë një i mitur dhe është plagosur rëndë babai i tij.

Gazeta Sinjali mëson se i dyshuari dhe viktimat e këtij rasti janë fqinj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button