Showbiz

Xhesika Berberi vjen me fotografinë ku shihet duke shijuar natyrën

Xhesika Berberi ka treguar se si mban energji pozitive në jetën e saj.

Xhesika Beberi njihet si një nga modelet shqiptare me një bukuri mahnitëse e cila jeton dhe vepron në SHBA.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku jo rrallë herë publikon imazhe me të cilat vë në fokus linjat trupore.

Ajo u shfaq e tillë edhe në imazhin e fundit të postuar në llogarinë e Instagramit ku postoi një foto e shtrirë në një pemë.

” E dua natyrën”, tha ajo teksa shihej mjaft e relaksuar duke shijuar motin e ngrohtë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button