Showbiz

Yllka Gashi: Menoni mirë kujt po ja qitni “kokrrën” me 14 Shkurt!

Aktorja kosovare, Yllka Gashi, në profilin e saj zyrtar në ‘facebook’ ka shkruar për zhvillimet e fundit politike në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe gjithashtu edhe për zgjedhjet e 14 shkurtit që do të mbahen në Kosovë.

Gashi ka dhënë një porosi për kosovarët për t’u mbrojtur nga COVID-19 dhe gjithashtu për të menduar mirë se kë do ta votojnë më 14 shkurt.

“Mirëmëngjesi!

Joe Biden edhe disa orë betohet si presidenti i 46të i SHBA-ve! Ka shpresë për 2021!

E ju vnoni maskat mirë (mlone hunën e gojën), mani distancë fizike, leni përshëndetjet për dore edhe menoni mirë kujt po ja qitni “kokrrën” me 14 Shkurt!”, ka shkruar Yllka Gashi./Express/https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FGashiYllka%2Fposts%2F3905841742799546&width=500&show_text=true&height=250&appId

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button