Showbiz

Zbulohet emisioni ku do të marrë pjesë Antonela

Konkurrentja e “Për’puthen”, Antonela Berisha është një ndër emrat më të komentuar në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka bërë të ditur se këtë të dielë do të jetë pjesë e programit të humorit “Portokalli” që transmetohet në “Top Channel”.

Ajo ka publikuar në InstaStory një video ku shihet me Salsano Rrapin dhe ku tregon se do të ketë një rol në rubrikën “Për’thithen”.

Antonela: Ky është njishi, aktori më i mirë.

Salsano: Jo, jo unë jam aktori më i dobët. Ti je “Për’thithsja… Për’puthsja” më e mirë (qeshin).

Bukuroshja nuk ka dhënë më shumë detaje përsa i përket rolit të saj në këtë program.

Antonela para disa ditësh na ka treguar një ndër pasione e saj: muzikën.

Të gjithëve na bëri habi kur morëm vesh se  Antonela kishte publikuar këngën e saj të parë dhe të vetme në Youtube 9 vite më parë!

Projekti i saj titullohet “Koha kalon”, teksa “videoklipi” është një kolazh i fotove të vjetra të Antonelës, shumë ndryshe nga sot.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button