Showbiz

Zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Arbenita dhe Fero

Më në fund u konfirmua ajo që dyshohej e përflitej prej muajsh. Fero dhe Arbenita edhe kanë kurorëzuar dashurinë, edhe do të bëhen prindër së shpejti.

Dyshimet u hoqën kur në rrjet rrodhën fotot nga ceremonia që shfaqnin Arbenitën në muajt e fundit të shtatzënisë.

Por një detaj mbeti pa u kuptuar – gjinia e bebes.

Prive.al nga burime pranë çiftit ka arritur të kuptojë se Fero dhe Arbenita do të bëhen prindër të një vajze.

Përgjatë kësaj periudhe, Arbenita kryesisht po qëndron në Kosovë ku edhe ka zhvilluar kontrollet rutinore gjatë procesit të shtatzënisë.

Ardhja në jetë e bebes është çështje javësh.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button