10 fotot më seksi të Adrola Dushit, të realizuara së fundmi

aurola.jpg

Modelja shqiptare Adrola Dushi ka pozuar kohëve të fundit në disa fotosesione

Ajo ka vazhduar që të jetë “e nxehtë” si gjithmonë, por duket se edhe Amerika i ka bërë mirë modeles shqiptare.

Të fundit janë edhe fotot e saj të fundit që janë realizuar kryesisht nga Fadil Berisha, Arton Humolli dhe Arbër Durmishi. /GazetaExpress/

scroll to top