23 persona të infektuar, asnjë viktimë dhe 9 të shëruar nga Covid-19

COVID19.jpg

Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë.

scroll to top