A do të luajë Neymar ndaj Realit?

Neymar ka frikësuar mbrëmë tifozët e Real Madridit.
Ai postoi një foto të dëmtimit pas ndeshjes me Tolousen, përcjellë “Lajmi.net”.
Megjithatë, Neymar do të jetë gati për të mërkurën.
Dëmtimi i tij nuk është aq serioz dhe ylli i PSG-së pritet të jetë startues. /Lajmi.net/

scroll to top