A e “fshiu” Ervini – Sidritën pas daljes nga BigBrother (Foto)

Vetëm para pak ditësh ish banori i Big Brother i ka kushtuar partneres së tij një postim plot dashuri.

Ervini gjithmonë nuk i ka kursyer komentet pozitive dhe plot dashuri për Sidritën. Postimi i tij ku shkruante ‘Ditka dhe një zemër’ krah saj ka bërë të gjithë të mendoni se lidhja e tyre po vazhdo dhe pas daljes nga shtëpia e Big Brother.

Por diçka e ka mërzitur Ervinin dhe ka fshirë postimin e tij. E kundërta po ndodh me Sidritën e cila ka mbushur Instagramin me fotot e saj dhe Vinit.

Çifti nuk ka qartësuar situatën e tyre, duke preferuar të mbajnë në privatësi detajet. /Gazeta Express/  

scroll to top