A ju kujtohet Lucasi nga Kloni? Ai është i martuar me këtë aktore të njohur

Seriali Kloni, do të mbahet mend gjatë te audienca anë e mbanë botës, për faktin se ajo telenovelë trajtoi një temë tabu siç është klonimi.
Zhade dhe Lucas, ishin dy personazhet kryesore që e bënë edhe më interesantë këtë serial përcjell ORAvip.

Që nga transmetimi i serialit, ka kaluar shumë kohë dhe aktorët kanë bërë ndryshime të mëdha në jetën e tyre.
Aktori, Murilo Beníci, të cilin ne e mbajmë mend si Lucas është i martuar me aktoren që luajti rolin e vajzës së tij, Mel… Ja si duken ata si cift…

 

scroll to top