Afrimitet me partneren në “Dance With Me”, reagon Robert Berisha

rob.jpg

Gjatë spektaklit “Dance with me” Robert Berisha dhe Lejla Kraja janë komentuar për afrimitetin mes tyre.

Gjë të cilën Alketa ja u ka vënë në pah edhe mbrëmjen e djeshme.

 

“Nora ç’do thotë Nora se ishe shumë i përfshirë?”- ka thënë Alketa, ndërkohë që Roberti ka reaguar menjëherë dhe ka thënë: “Që prej momentit që firmosa këtë kontratë, jam përfshirë në çdo performancë sepse jam artist. E përshëndes Norën dhe gocën”.

Më tej ai ka pohuar se me Lejlën ka një marrëdhënie shumë të mirë, madje e konsideron atë si motër.

 

“Nëse kam një motër në Shqipëri ajo është Lei”- ka thënë Roberti, duke u dhënë fund të gjitha spekulimeve./Blitz.al/

scroll to top