Ahmeti uron Kryetarin e Skenderajt

Lideri i i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti përmes një postimi në Facebook, ka uruar Kryetarin e Komunës së Skenderajt, Bekim Jasharin për suksesin që ai ka arritur në komunën në fjalë. Ahmeti i ka dëshiruar që gjithmonë të del faqebardhë, dhe se suksesi i Jasharit është sukses për secilin.

“Suksesi i Bekim Jasharit është sukses për secilin prej nesh. Urime Bekim, e mbara të priftë dhe dalsh faqebardhë”, ka shkruar Ahmeti në faqen e Facebook-ut.

scroll to top