LajmeMaqedoni

Aksident afër Zhelinës

Një furgon që po udhëtonte nga Shkupi për në Tetovë në autostradë, e ka humbur kontrollin dhe ka dalur nga rruga duke u rrokullisur, informon Monitor.mk. Sipas dëshmitarëve okular deri tek aksidenti ka ardhur për shkak të shpejtësisë.

Policia ka dal në vend-ngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button