Aksident i rëndë në Shkup, plagoset një femër

Aksident i rëndë ka ndodhur sot rreth orës 16 e 40 minuta në lagjen Maxhari të Shkupit.

Sipas informatave paraprake, në aksident u përfshin një furgon dhe një makinë e tipit “Opel”.

Një femër u plagos dhe është transportuar menjëherë në spital.

Inspektimi policor është në vazhdim.

scroll to top