Albana Osmani në pritje të lajmeve të reja, por vulën e ka Lori Hoxha

57EAE85A-3C9D-4131-B353-6E97F2106AFA-40263-00001AD5F33FD7C9.jpeg

Moderatorja e njohur Albana Osmani dhe njëkohësish një prej nismëtareve të fushatës në ndihmë të fëmijëve në nevojë, ”Ti je një luledielli” sapo ka shtuar disa dyshime.
Albana Osmani ka ndarë me miqtë e rrejteve sociale një foto në të cilën ka etiketuar Lori Hoxhën. Moderatorja Osmani teksa pinte kafen e mëngjesit në pusullat shoqëruese ka gjetur një shprehje “lajme të reja”.

Krah shprehjes Albana shkruan ”Amen” dhe ka etiketuar trashëgimtaren e Top Media, Lori Hoxhën.

Ky postin ka lënë të kuptohet se mund të ketë të bëjë me ndonjë projekt të ri televiziv.

 

scroll to top