Albërije Hadërgjonaj bën transformimin e papritur, nuk do e njihni

alberije_1494582259-7306977.jpg

Këngëtaraj shqiptare Albërie Hadërgjonaj ka befasuar me postimet e saj më të fundit.

Ajo shfaqet krejtësisht ndryshe dhe pak kush mund ta njohë se është ajo.

 

Gjyshja më sexy e skenës shqiptare ka lyer flokët në brune shumë të errët dhe tualeti e ka bërë të mos duket e njëjta.

 

Shpesh Albëria është vënën në qendër të sulemve se ka kryer shumë kirurgji plastike. Mos vallë sërish ka bërë diçka me fytyrën e saj…? Ndër të tjera Albëria nuk tregon aspak moshën e vërtetë, ajo duket mjaft rinore.

 

Pasi të shikoni fotot e këngëtares dhe ju do të jeni të të njëjtit mendim se shumëçka ka ndryshuar me të. /Gazeta Express/

scroll to top