Allegri trajner i Manchester Unitedit?

Massimiliano Allegri është në mesin e kandidat për ta zëvendësuar Louis Van Gaalin

Ky mund të jetë sezoni i fundit i Massimiliano Allegrit si trajner i Juventusit, edhe pse ka kontratë deri në verën e vitit 2017.

Sipas gazetës italiane, La Repubblica, ish trajneri i Milanit është në mesin e kandidat për ta zëvendësuar Louis Van Gaalin

Ky i fundit nuk ka përmbushur kërkesat e drejtuesve të klubit nga Old Trafford, dhe në fund të sezonit mund të divorcohen.

scroll to top