Angela Martini ju tregon se çfarë duhet bërë në palestër (Video)

Modelja shqiptare Anglea Martini këto ditë është duke qëndruar në Los Angeles.

Ajo nga atje po kujdeset që përmes fotografive dhe videove të ndryshme tu tregojë fansave se me çfarë po merret.

Angela e cila njihet si ndër modelet më seksi falë linjave të saj trupore, ka zbuluar sekretin e kësaj arritje të saj.

E gjithë këtë ajo po e arrin me anë të ushtrimeve në palestër, ku prej nga ka postuar edhe në video ku shihet duke kryer disa nga ushtrimet.

Video

scroll to top