Angela, me video seksi nga Deti, pozon për revistën italiane

angela2.jpg

Një nga modelet më seksi dhe të suksesshme në Shqipëri, është edhe Angela Martini e cila është përfolur gjatë për marrëdhënien e saj me biznesmenin Dragos Savulescu. Bukuroshja ka pozuar për një revistë italianet

Angela është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto sa më seksi që bien në sy të fansave të saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në jaht ku shihet duke bërë lëvizje joshëse dhe provokuese.

“Mua më pëlqen pamja, po juve?”, ka shkruar modelja nën një video që ka postuar tri ditë më parë.

Por, sot ajo ka postuar një foto që fotot në jaht ishin pjesë e një fotosesioni për revistën e njohur italiane “Cleon”, e ku modelja dhe shkrimtarja shqiptare është në ballinë të saj. /GazetaExpress/

scroll to top