Showbiz

Arbenita rikthehet edhe “më e nxehtë” pas lindjes

Ajo nuk ka shumë javë që është bërë nënë

Por, modelja Arbenita Ismaili duket se ka kthyer tërësisht format e saj.

Kështu së paku në disa fotografi që ajo ka postuar në Instagram e ku duket se bukuroshja shqiptare ka kthyer tërësisht format dhe është gati për karrierën e modelës përsëri.

Kujtojmë se Arbenita është martuar me reperin Fero e të cilët tani janë prindër të një vajzë të cilën e kanë quajtur Nina. /GazetaExpress/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also
Close
Back to top button