Showbiz

Arbenitën e njohim, por shikojeni motrën e saj bukuroshe

Modelja shqiptare Arbenita Ismaili cilësohet si një nga femrat më të bukura të showbizit shqiptar. E famshme u bë që kur hyri në lidhje me reperin Fero, me të cilin kanë raporte të shkëlqyera së bashku ku së fundmi po flitet se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Të gjithë e njohim modelen por motrën e saj?

Moderatorja e famshme nga Kumanova, Almedina Ismajli tani më pjesë e pandashme e ekranit televiziv çdo pasdite me emisionin e saj, Pastel në TV21 si duket është konkurentja e vetme që mund ti bën motrës së saj në këtë drejtim, shkruan Ditapost.

Bukuroshja Ismajili shpesh plason fotografi në rrjet sociale të saja ku mahnit fansat dhe publikun e saj me foto të saja, ku dhe mer shumë mesazhe me komplimente të mira gjë që e krahasojnë bukurinë e saj me të motrës Arenitës.

Por një gjë është e sigurtë se Arbenita dhe Almedina janë motra dhe ngjasojnë shumë njëra me tjetrën. Almedina është njëra nga 4 motrat e Arbenitës.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button