Arsenali ia ndërron numrin Xhakës

Arsenali ia ka ndërruar numrin e fanellës transferimit të ri, Granit Xhaka.

Reprezentuesi i Zvicrës, me prejardhje nga Kosova, do të bartë fanellën me numrin 29 në sezonin e ardhshëm dhe jo atë me numrin 16, siç njoftoi klubi ditë më parë.

scroll to top