Arta Nitaj ekspozon trupin fantastik me një fustan joshës

artaa.jpg

Aktorja e njohur Arta Nitaj nuk po ndalet së ekspozuari linjat e saj. Ajo e ka formësuar bukur mirë trupin dhe po shkëlqen në paraqitjet e saj të fundit.

Arta Nitaj është një emër mjaft i komentuar e gjithë kjo falë famës dhe bukurisë që ka.

Aktorja dhe moderatorja e njohur kosovare, e cila njihet edhe si prezantuese e sportit, linjat e saj impresive i ka treguar edhe në disa imazhe që ka hedhur së fundi në llogarinë e saj të ‘Instagramit’ ku numëron më shumë se 171 mijë ndjekës.

Arta e cila u bë e njohur nga roli i ‘Xhesikës’ në serialin ‘O Sa Mirë’ erdhi tejet seksi në një fustan të gjatë me shkëlqim në të cilin theksoj këmbët e gjata, e grimuar, ajo kombinoj dukjen me aksesor, përndryshe Arta dukej ‘bombë’.

“Një foto nuk ishte e mjaftueshme”, ka shkruar Arta në mbishkrimin e fotografive.

scroll to top