“Babadimri” Rita tregon prapanicën (VIDEO)

Ka dalë edhe videoja e Rita Orës për kalendarin advent të revistës “Love”. Rita Ora është ndër femrat e bukura dhe të famshme që është përfshirë këtë vit në kalendarin me video të magazinës ‘Love’ për vitin e ri.
Rita vjen me lëvizje seksi në videon bardhë e zi, ku ndryshe nga të tjerat, ajo edhe këndon këngën ‘Jingle Bell Rock, duke bërë skenën e famshme të filmit “Mean”.

Këngëtarja është e 12-ta që shfaqet në kalendarin Advent të “Love”.

scroll to top