Barcelona kërkon një veteran, këto janë 16 opsionet

Barcelona po synon që gjatë janarit ta transferoj një sulmues veteran

Drejtuesit e Barcelonës janë në kërkim të një sulmuesi me përvojë dhe i cili nuk kushton. Sipas Mundo Deprortivos skuadra nga Camp Nou ka 16 opsione.

Barcelona të njëjtën gjë e kishte bërë edhe në vitin 2004 kur kishte transferuar shumuesin suedez, Henrik Larsson pa asnjë cent. /Express/

 Këto janë opsionet e Barcelonës

Mario Gomez (Besiktas),

Dimitar Berbatov (PAOK),

Luca Toni (Verona),

Miroslav Klose (Lazio),

Claudio Pizarro (Werder),

Antonio Di Natale (Udinese),

Marco Ruben (Rosairo),

Fernando Cavenaghi (Apoel),

Jonathan Soriano (Red Bull Salzburg),

Marc Janko (Basel),

Paolo Guerrero (Flamengo)

Alexandre Pato (San Paolo),

Daniel Osvaldo (Porto),

Diego Milito (Racing),

Diego Forlan (Penarol)

Moanes Dabour (Grashopper)

scroll to top