Bejta i thotë Bilall Kasamit: Nuk ke kapacitet për lider, në BDI ke qenë “qytetar i thjeshtë”

Nënkryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Nevzat Bejta në debatin e sotëm në “Rruga Drejt” në Alsat -, kryetarit të Lëvizjes BESA Bilall Kasami, i tha se nuk ka kapacitet për lider dhe se në BDI ka qenë qytetar i thjeshtë.

scroll to top