Sport

BOMBA E MBRËMJES! Mediat spanjolle: Zidane e ka marrë “këtë” vendimin për të ardhmen

Zinedine Zidane ka vendosur të largohet nga Real Madrid. Ky është lajmi i publikuar pak më parë nga TeleMadrid në lidhje me të ardhmen e trajnerit francez të “Los Blancos”.PROMOTED CONTENT

Zidane e ka marrë këtë vendim muaj më parë, dhe fitimi i La Liga-s nuk do ta ndryshonte asgjë.

Vështirësitë e shumta me të cilat është përballur në aventurën e tij të dytë në Bernabeu, kanë bërë që Zidane të marrë këtë vendim.

Për të kuptuar se ku mund të jetë e ardhmja e tij, me Juventusin që ka qenë në gjurmët e tij, duhet të presim edhe disa kohë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button