Moti sot

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, por i ftohtë dhe me kushte për paraqitje të mjegullës. Në…

Moti sot

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, por i ftohtë dhe me kushte për paraqitje të mjegullës. Në…

Moti sot

Moti sot në Maqedoni do të jetë stabil dhe me diell, ndërsa në disa vende do të ketë vranësira të…

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë stabil, me diell dhe me temperatura mbi mesataren gjatë ditës, ndërsa mëngjesi do…

Moti sot

Sot në Maqedoni parashikohet mot kryesisht i kthjellët në vendet e ulëta, ndërsa në viset malore parashikohet që të ketë…

Moti sot

Sot moti në Maqedoni parashikohet të jetë, pjesërisht i vranët me faza ditore të diellit përgjatë juglindjes të Maqedonisë. Pa…