Moti sot

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të borës, të cilat me intensitet më…

Në Kumanovë arrestohet një tetovar

Me 11.01.2019 nëora 18.30 në Stacionin Policor për vendkalimin kufitar në Tabanoc, në dalje ngaRepublika e Maqedonisë është arrestuar G.B.(29)…

Moti sot

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe reshje bore. Reshje të borës do të ketë në…