Chelsea mendon për Mullerin

Chelsa është e interesuar që të përforcohet dhe lojtari që është futur në radarin e tyre është Thomas Muller.
Forma jo e mirë e shumë lojtarëve e sidomos e Diego Costa ka bërë që londinezët urgjentisht të futen në afatin kalimtar dimëror.
Emri më i përfolur është ai i sulmuesi të Bayern Munich, Thomas Muller.
Gjermani është njëri prej sulmuesve më të rrezikshëm në Evropë dhe do t’i kryente punë sulmit të kaltër.
Te Chelsea kanë dështuar edhe Radamel Falcao dhe Loic Remy.

scroll to top