Chelsea,ofron 55 mln Euro për Vardy e Dembele

Skuadra e Chelsea ka gati 55 milionë Euro për merkaton e Janarit për t’i siguruar përforcime trajnerit Jose Mourinho. Portugezi ka identifikuar dy objektivë për merkaton e dimrit dhe sipas “Mirror”, bëhet fjalë për sulmesin e Leicester City, Jamie Vardy dhe mesfushorin e Tottenham, Mousa Dembele kontrata e të cilit skadon në Qershor 2017.

scroll to top