Demi Rose, ‘eliminon’ Kimin (Foto 18+)

Demi Rose s’ka të ndalur!

Bukuroshja britanike ka shfaqur përsëri trupin e saj fenomenal, teksa është freskuar dhe është rrezitur në ishullin spanjoll të Ibizës.

E veshur me bikini fort joshëse, 22-vjeçarja s’ka lënë njeri pa e magjepsur në plazh.

Kim Kardashian duket se së shpejti do t’ia lëshojë fronin britanikes si femra më bombastike në planet. /Express/

scroll to top