Demi Rose kall të gjithë me pamjen e saj superseksi

DEMI-DEMI.jpg

Ajo është kujdesur gjithmonë që të tërheqë vëmendjen dhe mbrëmja e së hënës nuk kishte si të bënte përjashtim për Demi Rose.

Demi u paraqit me një minifustan me një bust të “prerë” për të marrë pjesë në një darkë Krishtlindjesh të organizuar nga shitësi online, Oh Polly në Londër.

 

Modelja 23-vjeçare, u sigurua që t’i bënte të gjithë të kthenin kokat me dizajnin minimal të fustanit ngjyrë të kuqe që, ndër të tjera, ishte i hapur në zona të “rrezikshme”.

 

Të gjithë sytë ishin padyshim tek ajo kur arriti jashtë ambienteve, ku do të mbahej darka, së bashku me disa yje të relity-show-t, duke përfshirë Tallia Storm nga “Celebs Go Dating” dhe Amber Turner nga “TOWIE”.

scroll to top