Slider

Dy familje u rrahën për Bajram, lëndohen nëntë meshkuj

Dy familje (nëntë meshkuj kosovarë) janë përleshur mes vete dje në Podujevë.

Si pasojë, të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me një karikator me 7 fishekë dhe një shkop.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt, njofton policia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button