Sport

Dybala pranë largimit nga Juventusi! Ja kush po e rrëmben lojtarin

Gjigantët italianë tashmë e kanë tërhequr ofertën e tyre për rinovimin e kontratës.PROMOTED CONTENT

Paolo Dybala është më afër se kurrë largimit nga skuadra e Juventusit, raporton kështu Calcio Mercato.

Biankonerët e kanë tërhequr ofertën që do ta bënte argjentinasin njërin prej 20 futbollistëve më të paguar në Europë.

Dybala nga ana tjetër është në kërkim të ofertave edhe më të mëdha, që me shumë mundësi do të përfundojnë me largimin e tij nga Juventusi këtë verë.

Premier Liga duhet të jetë destinacioni i ardhshëm i lojtarit argjentinas por duke mos harruar edhe interesimin nga Reali dhe Barcelona si një plan B i Haalandit dhe Mbappesë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button