E çuditshme. Kanguri bën seks me… (FOTO)

Një fotograf ka arritur të kapë një moment të rrallë ku një kangur dhe një derr kanë krijuar një raport mjaft intim.

Fermeri australian i cili zotëron këto kafshë është shprehur se kanguri dhe derri kanë më shumë se një vit që kanë një ‘lidhje’ me njëritjetrin.

Zoti Frazer ka thënë se ka mbetur i çuditur kur i ka parë bashkë pasi ai nuk e dinte se mund të çiftëzoheshin dy kafshë të llojit të ndyshëm.

Në foto shihet edhe momenti kur ata rrinë të përqafuar dhe kalojnë kohë së bashku.

“Kanë rënë në dashuri”, shprehet ai me humor. Këto pamje të cilat janë publikuar nga mediat britanike, janë përhapur me shpejtësi në rrjetet sociale duke shkaktuar përveç habisë, edhe të qeshura. /Daily Mail/

scroll to top