E kolme dhe seksi si Kelly Brook

kk1.jpg

Është 40 vjeçare! Edhe pse e kolme Kelly Brook vazhdon që të jetë seksi edhe pas vetizolimit.

Ajo sot ka pozuar me bikine ngjyrë ari derisa ka filluar një fushatë reklamimi për bikine të femrave të kolme.

Kelly Brook ka treguar format e saj sensacionale në një seri fotografi që ka postuar të enjten.

Brunja bombë ende duket e jashtëzakonshme kurse bikine i ka pasur të firmës F&F, përderisa ka pasur të veshur edhe një kimono me gjethe.

Duke qëndruar jashtë në kopshtin e saj Kent, Kelly ka treguar se nuk e ka kompelks peshën dhe ka pozuar tepër e lirë para kamerës. /GazetaExpress/

scroll to top